點睇jfft幾盒濕鳩年糕賣420?
P_Pogba
318 回覆
593 Like
97 Dislike
聾爸
2024-01-07 12:59:59
真係真係
去禮義廉排可能免費添
jayfungbb030
2024-01-07 13:00:33
環島一日遊
2024-01-07 13:03:03
認真答你 如果你係指美心個d 大牌子 可以做到個價咁低 係因為大量生產
如果好似jfft hold起人地成間廠 一至兩日 剩係做佢地既糕
人手費 材料費 包裝費 仲有其他雜費 乜都係錢
肥肥星人
2024-01-07 13:04:28
免費幫人做宣傳
193(敢言)
2024-01-07 13:05:34
對比賣nft 有三盒濕鳩糕食唔好咩
靜海深流
2024-01-07 13:06:02
百貨應百客
無人定我去或留
2024-01-07 13:11:58
明碼實價,又冇逼你買,咁都有得屌?
大話
2024-01-07 13:14:36
就咁睇 唔係好細姐
Sex
2024-01-07 13:53:44
公道講,百零蚊一盒糕算合理啦
落樓下茶記食個午市快餐都60幾70蚊
即係兩個午餐價錢買一盒糕姐
洙瓏入水
2024-01-07 14:23:22
其實幾好 不過市場都係啲後生
應該學下謝霆鋒午餐肉咁
切埋一片片獨立包裝
年年老母成底係雪櫃 切果下最煩
帕蘭泰爾
2024-01-07 14:28:50
鍾意得jfft ed低質channel本身都係on9仔或者食物鍵低層
就算無年糕,佢地都係會拎舊錢投放起其他地方交智商稅,所以無所謂啦
負皮撚
2024-01-07 19:00:38
唉係咁架啦無微辣無Sunny 啲on9咪買Jfft
一件
2024-01-07 19:02:10
人地Channel有野心係搞NFT
JFFT十年磨一劍既野心就係賣埋啲濕鳩年糕。
雞先生
2024-01-07 20:19:45
IMAX
2024-01-07 21:08:29
依家啲老細真係覺得$40/Hr係夠用黎請人
https://lih.kg/559529
- 分享自 LIHKG 討論區
師兄呀
40蚊請你番黎比你賺?
驅蟑人
2024-01-07 21:28:41
算足料喇 呢d名氣小品唔係大貨整420三底真係唔算貴 但屌我唔鐘意食年糕
大話
2024-01-07 21:39:54
我諗大部份人都係蘿蔔糕派
美斯朗拿度
2024-01-07 21:46:17
$42 成本
E.Lamela
2024-01-07 22:24:57
樓主=GE
撚人專員
2024-01-08 14:30:29
根本有品嘅人 就唔會食煙都養貓啦 啲二手煙吸曬入肺 啲三手煙又奶曬落肚 隻貓有排受
撚人專員
2024-01-08 14:36:12
你以為有幾貴
我老母年年自己整 真係唔值錢啲材料 蘿蔔料 芋頭糕依啲會貴少少 年糕真係好平價 計埋人工都係咁話 我阿媽整一大盤 由0到100都係自己整 半日搞掂
美斯朗拿度
2024-01-08 16:19:59
計埋人工都係咁話?真心咩?人哋廚師都要賺㗎
你屋企自己煮個啲會唔會搞包裝呀
材料都有分貴同平 落唔落臘腸 落唔落搖柱
$42 成本真係好唔公道
N_Bendtner
2024-01-08 16:41:50
有50只大丁打手負評。
撚人專員
2024-01-08 16:51:23
其實你屋企做係貴過出去做嫁 人地用蒸爐一炮可以做勁撚多 啲邊角料又用得曬 反而你係屋企係做唔到咁大量
我吖媽係用鑊蒸嫁炸 做一個大盤都係幾舊水成本
其實做得依啲年宵年貨係實賺幾倍
唔好諗到個世界咁良心啦
美斯朗拿度
2024-01-08 18:37:59
留意返 樓主話$42 嘅嘢賣成$420,而$420 講緊係3底糕,即係成本$14 一底
而你就話呢個$14/底 成本已經包埋人工 成個講法根本唔make sense。
同埋根據你嘅講法佢哋唔係賺幾倍咁少 係賺成10倍
再者我冇話佢哋賺得少 你唔好混淆視聽
我係覺得樓主話成本$14/底 唔合理唔公道
第 1 頁
第 2 頁
第 3 頁
第 4 頁
第 5 頁
第 6 頁
第 7 頁
第 8 頁
第 9 頁
第 10 頁
第 11 頁
第 12 頁
第 13 頁
吹水台
自選台
熱 門
最 新
手機台
時事台
政事台
World
體育台
娛樂台
動漫台
Apps台
遊戲台
影視台
講故台
健康台
感情台
家庭台
潮流台
美容台
上班台
財經台
房屋台
飲食台
旅遊台
學術台
校園台
汽車台
音樂台
創意台
硬件台
電器台
攝影台
玩具台
寵物台
軟件台
活動台
電訊台
直播台
站務台
黑 洞